OFERTA

PRZEPROWADZKI

Firma Bagażówka Rumia zajmuje się realizacją przeprowadzek na terenie miasta Rumia. Oferujemy przeprowadzki w kilku wariantach, w zależności od potrzeb i budżetu naszych klientów.

W skład proponowanych przez naszą firmę przeprowadzek wchodzą:

• załadunek i rozładunek mienia

• dostarczanie materiałów do pakowania mienia (pudła, pojemniki, kartony, wypełnienia)

• usługa pakowania i zabezpieczania mienia

• demontaż mebli (rozkręcanie), odinstalowywanie sprzętów RTV i AGD, a także ich instalacja w nowym miejscu

TRANSPORT MEBLI, SPRZĘTÓW AGD I RTV

Oferujemy dogodny terminowo transport mebli oraz sprzętów RTV i AGD ze sklepów i marketów na wskazany przez klienta adres. Oczywiście przewieziemy dla Państwa każdy przedmiot, pod warunkiem, że nie zanieczyści on przestrzeni ładunkowej naszego samochodu. Możemy przetransportować dla Państwa materiały wykończeniowe (panele, glazurę, terakotę), sprzęty do ćwiczeń, urządzenia biurowe i wiele innych.

TRANSPORT WIELKOGABARYTOWY

Bagażówka Rumia świadczy usługi polegające na transporcie wielkogabarytowym. Jeśli mają Państwo do przewiezienia bardzo ciężkie przedmioty, do których załadunku będzie potrzebna wykwalifikowana ekipa tragarzy, oczywiście służymy pomocą. Z tego typu usługą mamy do czynienia w przypadku przewozu pianin, fortepianów, kas pancernych, sejfów, drukarek wysokonakładowych, foteli stomatologicznych oraz tego typu przedmiotów. Usługa transportu wielkogabarytowego nie jest dostępna od ręki, gdyż wymaga odpowiedniego przygotowania się, a także udziału większej liczy osób do załadunku.

UTYLIZACJA MIENIA

Jeśli w Twoim mieszkaniu, piwnicy, garażu albo biurze zalegają niepotrzebne przedmioty i nie masz pomysłu ani możliwości aby się ich pozbyć, wówczas zapraszamy do kontaktu. Zabierzemy od Ciebie wszystkie niechciane rzeczy i wywieziemy je na legalne wysypisko. Możemy zająć się utylizacją zarówno drobnych przedmiotów (zabawki, książki, odzież), jak i przedmiotów o dużych gabarytach (sprzęty RTV i AGD, stolarka okienna, urządzenia do ćwiczeń, meble i wiele innych).

MAGAZYNOWANIE MIENIA

Najnowszą z proponowanych przez naszą firmę usług jest magazynowanie mienia. Nasza przechowalnia to suchy i ocieplony budynek, będący pod stałym nadzorem przez okrągłą dobę. Możemy dla Państwa przechować dosłownie wszystko, począwszy od drobnicy

 

 

 

Flying Bat Flying Bat Flying Bat Flying Bat Flying Bat Flying Bat Flying Bat Flying Bat